Etiket arşivi: MevlГјt

MevlГјt TopbaЕџ

Политика Online – Ђедове топле руке

„Руке су му топле! Враћала сам се ноћас поново да узмем благослов”, каже Слободанка Грдинић, новинарка Радија Светигора. Огромне шаке морачког косача, у потпуном нескладу са старцем у сандуку, држе крст и изгледају …

Време е да заблескате: 5 најдобри мејкап трикови за …

Hashtag.mk е првиот портал за тинејџери кај нас. Ова ќе биде твој простор каде ќе можеш да ги следиш животите и кариерите на најпопуларните ѕвезди.

Политика Online – Бајден заборавио име ривала и Трампа …

10/26/2020 · ВАШИНГТОН – Демократски председнички кандидат на изборима у САД Џо Бајден заборавио је, изгледа, како се зове његов републикански ривал и актуелни председник САД Доналд Трамп. Бајден се, у присуству супруге Џил …

Комплексите се твојот најголем непријател, имаш два избора …

Години по ред сме учени дека скромноста го краси човекот. И така остануваме во сенката на оние што воопште не размислуваат дали се скромни или не – едноставно оделе напред со желбата да бидат забележани и успеале во …

Новости Таг Тема број гостију

ОВИ ДАНИ СУ КЉУЧНИ: Ево када се очекује повећање броја заражених у Србији АКО послушају савете епидемиолога, домаћини ће ове године за крсну славу водити више рачуна о заштити гостију и себе од вируса корона, него о …

Садови за готвење

Готвењето и јадењето се многу важен дел од секојдневниот живот, а ние ги имаме сите садови за готвење кои ви се потребни за да подготвите вкусни оброци и да си го олесните животот.

IMEJL KOJI PRODAJE: Kreirajte promotivni mejl koji donosi …

Marketinškim kampanjama koje podrazumevaju slanje promotivne elektronske pošte u poslednjih nekoliko godina mnogi stručnjaci predviđali su propast. Međutim, uprkos predviđanjima, ovakav način oglašavanja i dalje donosi izuzetne rezultate. Kreiranje marketinških …

Најголемите мејкап трендови кои ќе бидат ИН оваа есен …

MevlГјt TopbaЕџ

Hashtag.mk е првиот портал за тинејџери кај нас. Ова ќе биде твој простор каде ќе можеш да ги следиш животите и кариерите на најпопуларните ѕвезди.

ГоЈа Дизајн Најдобар мебел

Ознака Држава Ном. Куповен Продажен; eur: ЕМУ: 1: 61.25: 61.87: usd: С А Д: 1: 52.24: 52.77: gbp: В.Британија: 1: 71.89 …

Ѓошевски: Мојот татко 30 години ја брани државата, а денес …

Синот на осудениот Горан Ѓошевски вечерва сплотен со народот испрати порака од големиот протест во Скопје. Младиот Никола Ѓошевски со тага и …